Projektu vadība un uzraudzība

Mūsu galvenā misija ir nodrošināt profesionālus projektu vadības un uzraudzības pakalpojumus un konsultācijas gan pasūtītāja, gan piegādātāja pusē, gan arī kā vidutājs abām pusēm.

  • Piegādātājiem palīdzam vadīt projektus, kur trūkst iekšējo resursu, vai arī nav pārliecība par iekšējo resursu kompetenci vai kapacitāti.
  • Pasūtītājiem palīdzam paliecināties, ka piegādātājs projektu veic atbilstoši projekta vadības labajai praksei, programmatūras ieviešanas metodoloģiju labajai praksei un atbilstoši sākotnēji definētajam plānam un mērķiem. Pārstāvam pasūtītāja intereses projektu sapulcēs. Vadam pasūtītāja darbiniekus, lai nodrošinātu laicīgu un kvalitatīvu informācijas un datu sagatavošanu projekta vajadzībām.
  • Abām pusēm vienojoties ar trīspusēja līguma palīdzību iespējams palīdzēt pārliecināties, ka projekts tiek novadīts atbilstošu abu pušu vislabākajām interesēm, kuras tiek apvienotas projekta mērķa sasniegšanai.

Projektu vadību nodrošina tikai profesionāli sertificēti speciālisti ar pieredzi un atbilstošām personības kvalitātēm. Pārzinam gan tradicionālās, gan Agile projektu vadības un produktu izstrādes metodes.

ASV pētījumi rāda, ka 57% projektu termiņš tiek kavēts, un 57% gadījumu tiek pārsniegts arī projekta budžets. Visticamāk, Latvijā šie skaitļi ir vēl lielāki un tas labi ilustrē to, kādēļ ir nepieciešama profesionāla projektu vadība.

Gadījumos, kad pasūtītājs vai piegādātājs ir satraucies par kādu projekta fāzi, sastāvdaļu vai projektu kopumā, ir iespējams veikt visa projekta vai konkrētās daļas auditu atbilstoši projektā izmantotajai metodoloģijai, vai arī balsoties uz projekta vadības un programmatūras izstrādes labo praksi. Audita procesā pēc vajadzības tiek izskatīta visa atbilstošā projekta dokumentācija, tiek veiktas intervijas ar projekta komandu un ieinteresētajām pusēm, kā rezultātā tiek sastādīta audita atskaite, kura ietver:

  • Esošās situācijas izklāstu
  • Problēmu raksturojumu
  • Rekomendācijas situācijas uzlabošanai

Sazinieties ar mums un mēs pastāstīsim vairāk, kā mēs varam palīdzēt uzlabot Jūsu projektus.


Pieteikties uz konsultāciju

Pieraksties mūsu jaunumiem

Gedvillo Consulting
E-pasts:

 .