Biznesa procesu audits un automatizācija

Aktīvi darbojoties uzņēmuma vidē ne vienmēr ir iespēja un laiks izvērtēt savu darba procesu no malas. Ne vienmēr darbinieki sniedz objektīvu informāciju par uzņēmumā notiekošo. Ne vienmēr darbibieki un vadītāji ir pietiekami kompetenti un informēti par procesu uzlabošanas metodēm un par jaunākajām automatizācijas tendencēm.

Visbiežāk darbinieki un vadītāji darbojas savas pieredzes un ilgstošā pieraduma ietvaros, kas kavē konkrētās struktūrvienības un uzņēmuma attīstību kopumā, kā arī novājina konkurētspēju.

Pasaulē pastāv dažādas stratēģijas un metodoloģijas procesu optimizēšanai. Latvijas mēroga uzņēmumiem tās bieži mēdz būt pārāk lielas, smagnējas un dārgas. Bet tās pārzinot, ir iespēja paņemt vispiemērotāko no katras un izmantot konkrēta biznesa uzlabošanai. 

Procesu optimizācija ir arī obligāts priekšnosacījums jebkuras biznesa programmatūras vai citu tehnoloģisko automatizācijas rīku ieviešanai. Automatizējot neproduktīvus procesus bizness cieš vēl vairāk.

Mūsu eskperti ir sertificēti un pieredzējuši dažādās vairāk un mazāk zināmās metodēs (Lean, Kanban, Six Sigma, TOC, BPM, TQM, Kaizen, 5S u.c.), kā arī plašā tautsaimniecības nozaru spektrā gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā.

Sazinieties ar mums un mēs pastāstīsim vairāk, kā mēs varam palīdzēt uzlabot jūsu biznesa produktivitāti.

Pieraksties mūsu jaunumiem

Gedvillo Consulting
E-pasts:

 .