Ko par mums saka klienti

Valērijs Bariševs

"Ar pārliecību varu teikt, ka Gedvillo Consulting iesaistoties jau iesāktā ERP programmas ieviešanā, mūsu uzņēmuma komandu un projektu ievirzīja jaunā gultnē. Uzņēmumiem ERP programmu ieviešana nav ikdiena. Kompetenta projekta organizācija, precīza prioritāšu noteikšana un risku novērtēšana ir atslēgas vārdi ar ko raksturot Gedvillo Consulting."

Valērijs Bariševs
SLO Latvia SIA, Izpilddirektors

Ričards Andersons

"Mums bija svarīgi, lai izvēlētās ERP sistēmas ieviešana noritētu gludi un bez liekiem pārsteigumiem (gan finansiāli, gan citu resursu kontekstā). Pateicoties Gedvillo Consulting iesaistei un viņa kompetencei, panācām optimālu projekta rezultātu. Esam apmierināti ar veiksmīgi veikto projekta vadību un ieviesto ERP programmatūru."

Ričards Andersons
CrossChem SIA, CEO

Jānis Garančs

"Sadarbība ar Gedvillo Consulting bija galvenais faktors, kas mūsu ražošanas uzņēmumam palīdzēja nonākt pie veiksmīgas biznesa vadības (ERP) programmatūras. Sākotnēji mums pašiem nebija pieredzes ERP programmatūras ieviešanā, savukārt piegādātāja pusē bija manāms iniciatīvas trūkums. Tas viss radīja komunikācijas un koordinācijas problēmas. Sanāca, ka mūsu uzņēmums tikai daļēji izmanto ieviestās ERP programmas potenciālu, bet mēs bijām gaidījuši ko vairāk un dedzīgi vēlējāmies pilnveidot ieviesto sistēmu. Gedvillo Consulting pārstāvji īsā laikā novērtēja situāciju, veica procesu auditu un optimizāciju, kā arī kopā ar dažādiem piegādātājiem atrada un realizēja labākos risinājumus. Mūsu programmā tika iekļauti arī tādi līdz šim neautomatizēti procesi kā ražošanas plānošana, kalkulācijas un personāla lietvedība. Tika panākti arī nozīmīgi uzlabojumi sistēmas daļās, kas atbild par grāmatvedību, algām, loģistiku un noliktavas darbu. Rezultātā mēs sasniedzām ievērojamu produktivitātes pieaugumu. Esmu gandarīts par sadarbību ar Gedvillo Consulting, arī ERP programmas lietotāji ir apmierināti, un mūsu ikdienas darbs ir kļuvis vieglāks, efektīvāks un raitāks. Uzņēmumam augot un mainoties mūsu prasībām, noteikti atkal izmantosim Gedvillo Consulting palīdzību."

Jānis Garančs
Aloja Starkelsen, Ģenerāldirektors

Mark Bergstrøm

"I had the pleasure of working with Artūrs Gedvillo as he was a Rollout Project Manager on our Microsoft AX ERP project across multiple countries and Partnerships. Artūrs possesses excessive PM skills, a solid knowledge of ERP and knows how a Retail business operates which was of great help to me. "

Mark Bergstrøm
Flying Tiger Copenhagen, Head of Group IT Retail

Pieraksties mūsu jaunumiem

Gedvillo Consulting
E-pasts:

 .