Kanban kursi un apmācības

Tuvākās apmācības

Kanban System Design (KSD) - 29-30.04 - Riga, Latvia

Certified Scrum Product Owner (CSPO) - 21-22.05 - Riga, Latvia

Kanban Management Professional (KMP) - 16-17.09 - Riga, Latvia


Gribi uzzināt vairāk? Nepieciešami citi datumi? Pieprasiet informāciju!

Kas ir Kanban

Cilvēkiem ir izveidojies maldīgs vienkāršots priekštats, ka Kanban ir tikai dēlis ar uzdevumu kartiņām un ierobežojumiem. Tomēr patiesībā tas ir jaudīgs mehānisms, kas ļauj izstrādāt efektīvu procesu vērtības piegādāšanai organizācijā. Šī metode aktīvi attīstās un pilnveidojas visā pasaulē. Viens no pierādījumiem tam ir pieaugums no 15% uz 43% Agile (spējās izstrādes) un Scrum komandām, kuras izmanto Kanban.

Vienas no izcilākajām Kanban apmācībām reģionā

Mācību programma 1-2 dienu garumā piedāvā praktisku pieredzi Kanban principos un uzbūvē. Apmācību programmu iespējams pielāgot dažādu nozaru speciālistiem un dažādiem zināšanu līmeņiem projektu vadībā. 

Apmācības tiek veiktas interaktīvā un sadarbību veicinošā formātā ar lekcijām, grupu diskusijām, uzdevumiem, simulācijām un piemēriem no reālās dzīves.

Grupas var veidot gan no viena uzņēmuma darbiniekiem, gan arī formēt jauktas individuāla apmeklējuma grupas.

Dalībnieki iemācīsies noteikt iekšējos un ārējos neapmierinātību cēloņus, analizēt balansu starp pieprasījumu un komandas iespējām, modelēt darba procesu, izveidot Kanban dēļus un sistēmas, definēt savas sapulces un to biežumu, noteikt  pakalpojumu klases, izstrādāt Kanban ieviešanas plānu.

Kam šīs apmācības domātas

Apmācību programma ir pielāgojama gan iesācējiem, gan profesionāļiem no dažādām nozarēm, kuri veic procesu optimizāciju, biznesa efektivitātes uzlabošanu vai projektu vadību: menedžeri, IT vadītāji, nodaļu vadītāji, vidējā līmeņa vadītāji, projektu vadītāji, tehniskie vadītāji, inženieri, u.c.

Kurss būs noderīgs arī Scrum meistariem (Scrum Masters), kuri vēlas nest labumu savai komandai ar jaunu zināšanu un prasmju palīdzību.

Apmācības īpaši noderīgas būs tiem, kuri vēlas uzsākt darbu ar Kanban sistēmām un meklē sākotnējo zināšanu bāzi un atbalstu, kā arī tiem, kuri jau izmanto Kanban un vēlas pārliecināties, vai tas atbilst labākajām praksēm industrijā, un iegūt jaunas idejas sava darba uzlabošanai. 

Kursu materiāli un norise

Cenā iekļauti kursu materiāli elektroniskā formātā. Var vienoties par materiālu izdruku, ja nepieciešams.

Apmācības iespējams organizēt gan pasūtītāja telpās, gan citās telpās. Iespējams nodrošināt ēdināšanu.

Valoda

Apmācības notiek latviešu, krievu vai angļu valodā, atkarībā no grupas prasībām. Visi mācību materiāli ir angļu vai latviešu valodā.

Pasniedzēji

Apmācības vada pasniedzēji, kuri ir savas jomas profesionāļi ar ievērojamu praktisko pieredzi un kuri ieguvuši atbilstošus sertifikātus, kas apliecina kvalifikāciju, zināšanas un prasmes. 

Tuvākās apmācības

Kanban System Design (KSD) - 29-30.04 - Riga, Latvia

Certified Scrum Product Owner (CSPO) - 21-22.05 - Riga, Latvia

Kanban Management Professional (KMP) - 16-17.09 - Riga, Latvia


Gribi uzzināt vairāk? Nepieciešami citi datumi? Pieprasiet informāciju!


<< Citas apmācību tēmas

Pieraksties mūsu jaunumiem

Gedvillo Consulting
E-pasts:

 .