Organizācijas ikdienas darba organizēšana un apmācību vadīšana tiešsaistē

Darbs no jebkuras vietas nu jau vairs nav tikai sauklis - tā ir realitāte. Tas pats attiecas uz komandas darbu, apmācību, darbnīcu vadīšanu un organizāciju kā tādu. Mūsdienās var panākt efektīvu dalībnieku iesaisti strādājot tiešsaistē tādā pašā līmenī un pat labākā, kā strādājot klātienē. 

Darba devēji ir spiesti pieņemt lēmumu - ļaut cilvēkiem un komandām strādāt no mājām. Lai arī sākotnēji šķiet, ka šāda darba forma ir sarežģīta un mazāk efektīva, tomēr pasaulē jau ilgu laiku tā darbojas tūkstošiem uzņēmumu. Ir izstrādāta virkne risinājumu, ieteikumu un vadlīniju, lai tiešsaistes darbs – personīgās lietas, sapulces, darbnīcas, lēmumu pieņemšana, strādāšana komandā un pašas organizācijas vadība – noritētu gludi. 

Papildus šīm apmācībām, piedāvājam tiešsaistes konsultācijas par attālinātā darba organizēšanu - ikdienas darbs, sanāksmes, darbnīcas! Konsultācijām mums ir pieejami labākie eksperti no Lielbritānijas un Latvijas.

Organizācijas ikdienas darba nodrošināšana  tiešsaistē

Rīki un infrastruktūra ir ļoti svarīgi, tomēr vēl svarīgāk ir darbiniekos veidot attālinātā darba kultūru, kas ir nepieciešama produktīva attālināta darba nodrošināšanai. 

Protams, mēs Jums parādīsim rīkus, pieejas un tehnikas. Rīku pašlaik ir ļoti daudz - bet kā izvēlēties sev piemērotāko un labāko, tā lai rīki Jūs neierobežotu, bet gan papildinātu? Parādīsim kā organizēt savu personīgo darbu, kā arī visas komandas vai uzņēmuma darbu. Atklāsim noslēpumus un trikus, kas ir jāzina katram cilvēkam, kurš strādā attālināti. Sapratīsim fasilitātora kā lomas nozīmīgumu un pārpratumus, un uz ko ir jāfokusējas šai lomai.

 • Fiziskās vides iekārtošana darbam attālināti un ieteikumi tehniskajam nodrošinājumam 
 • Domāšanas veids, kas fokusējas uz digitālo tiešsaistes darba kultūru, lai panāktu darbinieku iesaisti un saglabātu uzņēmuma produktivitāti (rīki, caurspīdīgums un ritms);
  • Attālinātā organizācija
  • Attālinātās komandas
  • Individuālais darbs
 • Ikdienas uzdevumu un sanāksmju fasilitēšana un vadīšana
 • Fasilitatora loma komandas sanāksmēs un grupu lēmumu pieņemšanā, domāšanas veids, rīku, pieeju un tehniku portfelis
 • Padomi un viltības, kuras varēsi izmantot, lai izveidotu savas komandas un kompānijas attālinātā darba noteikumus
 • Attālinātā darba rīku saraksts, no kura varēsi izveidot savu rīku kopumu savām konkrētajām vajadzībām
 • Parādīsim, kā strādāt attālināti ar smaidu un kā gūt prieku kopā strādājot attālināti 
 • Un, noteikti, mēs paprasīsim arī Tev – kas Tev sāp, ko Tu gribi uzzināt vairāk – un fasilitētā veidā kopā par to parunāsim 

Apmācību un darbnīcu izstrāde un vadīšana tiešsaistē

Ir dzirdēts uzskats, ka apmācības un praktiskās darbnīcas tiešsaistē noorganizēt nav iespējams, jo ir ļoti grūti nodrošināt dalībnieku savstarpējo sadarbību, praktiskus uzdevumus un spēļu elementus. Mēs Jums parādīsim, ka tas viss ir iespējams arī attālināti. Mūsdienu rīki piedāvā pietiekami plašas iespējas. Tās apvienojot ar labām fasilitēšanas iemaņām un tehnikām, ir iespējams panākt teicamus rezultātus tiešsaistes apmācības. Pastāstīsim, kā vadīt grupu ar 50+ dalībniekiem un nonākt pie lēmuma / risinājuma efektīvā veidā. Papildus klasiskajai fasilitātora lomai, pieejām un tehnikām paskatīsimies dažas viltības, kas būtu nepieciešamas vadot darbnīcas un apmācības attālināti. 

 • Ieteikumi tehniskajam nodrošinājumam
 • Attālināto apmācību un darbnīcu struktūra
  • Cilvēku iesaistes nodrošināšana attālinātā darba sesijās un apmācībās
  • 4C princips – fokuss uz dalībnieku pašmācīšanos, un treneris fonā kā palīgs
 • Strādāšana kopā un lēmumu pieņemšanu grupās pat ar 50+ cilvēkiem
 • Attālināto darbnīcu un apmācību rīku apskats
 • Fasilitatora triku kastīte strādājot attālināti
 • Padomi un viltības, kā attālinātās darbnīcas un apmācībās padarīt gluži kā klātienes
 • Un, noteikti, mēs paprasīsim arī Tev – kas Tev sāp, ko Tu gribi uzzināt vairāk – un fasilitētā veidā kopā par to parunāsim

Datums: 08.04 14:00-17:00

Vieta: Tiešsaistē (pieeja tiks nosūtīta pēc apmaksas)

Cena: 60 EUR + PVN

Datums: 09.04 14:00-17:00

Vieta: Tiešsaistē (pieeja tiks nosūtīta pēc apmaksas)

Cena: 60 EUR + PVN

Kam šīs apmācības paredzētas

Apmācības paredzētas gan ikdienas uzņēmuma un komandu darba organizācijai tiešsaistes vidē, gan apmācību, darbnīcu un produktīvu sanāksmju vadīšanai.

 • Komandu dalībniekiem
 • Komandu vadītājiem
 • Uzņēmumu un departamentu vadītājiem
 • Apmācību un darbnīcu vadītājiem, treneriem
 • Izglītības iestāžu pasniedzējiem un skolotājiem
 • Un jebkuram interesentam, kas vēlās uzzināt par darbu attālinātajā vidē

Kas būs nepieciešams

Tev būs nepieciešams dators ar web kameru, mikrofonu un skaņu. Vēlams klusa vide. Pēc reģistrācijas mēs nosūtīsim linku un instrukcijas, kā pirms darbnīcas pārbaudīt, vai viss darbojas lieliski un esi gatavs tiešsaistes darbam!

No mūsu pieredzes

Kad cilvēki iemācās efektīvi sastrādāties attālinātajā vidē, kur – cieņa, atvērtība, fokuss, caurspīdīgums, kā arī drosme un uzticība ir vēl vairāk pakļauta pārbaudījumiem, tad atsākot strādāt kopā ofisā cilvēki ir vēl spējīgāki sadarboties.

Treneri

Jānis Lāma

Savu karjeru sācis 2001. gadā kā programmētājs, ātri nonākot pie secinājuma, ka vairāk patīk runāt ar cilvēkiem nevis datoriem. Jānis izvēlējās turpināt savas profesionālās gaitas kā projektu vadītājs. Protams, ikdienā notikās cīniņš ar laikā nepiegādātiem projektiem un zemo vērtību tajos. 2011. gadā, strādājot “If apdrošināšana”, Jānis iepazinās ar modernajām komandu un projektu vadības pieejām, un, kā pats saka, “ir atradis gaismu tuneļa galā”. Kopš tā laika pilnveidojis savas zināšanas un uzkrājis praktisko pieredzi dažādos lielos uzņēmumos Baltijā un Zviedrijā. Kā arī pastāvīgi attīstot savas teorētiskās zināšanas ir ieguvis vairākus un dažādus sertifikātus saistības ar efektīviem individuālā, komandu, līderu un visas organizācijas darba un procesa uzlabojumiem. Jānim ir liela pieredze apmācību un darbnīcu fasilitēšanā, gan klātienē, gan attālināti, kā arī gadiem ilgs darbs ar attālinātam komandām un organizācijām, kam attālinātā darba vide ir ikdiena. Pašlaik strādā kā Agile Coach kompānijā "Solid Reason".

Miks Veltmanis

Ir ar 10 gadu pieredzi dažādās projektu vadības un web izstrādes lomās Dānijā un Latvijā. Pēdējos 3 no šiem gadiem fokusējies uz digitālās amatniecības un Agile pieejas izpratni, ieviešanu un popularižēsānu izstrādes komandās un organizācijās. Mikam ir pieredze ar distribūtētu, starptaurisku komandu kā arī ar hibrīdu un kolokētu komandu vadīšanu, trennēšanu un mentorēšanu. Šobrīd strādā kā Agile Coach kompānijā "Solid Reason", kur fokusējas uz organizācijas transformāciju darbnīcu rīkošanu un fasilitēšanu, kā arī pasniedz lekcijas par efektīvu komandu darbu vairākās universitātēs.

Artūrs Gedvillo

Artūrs Gedvillo jau 16 gadus darbojas ar daudzveidīgu biznesa projektu uzraudzību un komandu vadību, biznesa procesu optimizāciju un to automatizāciju. Pašlaik vada uzņēmumu, palīdzot organizācijām būt produktīvākām, kvalitatīvākām un ātrākām, kā arī fokusētām uz saviem klientiem. 
Viena no Artūra pēdējo gadu prioritātēm ir modernu komandas domāšanas veidu popularizēšana, ieviešana organizācijās un komandās, lai aizvietotu pagājušā gadsimta industrializācijas laikā ieviestos darba un projektu organizācijas veidus, kas vairs neiederas mūsdienu dinamiskajā un inovatīvajā vidē.

Piesaki sevi vai savu uzņēmumu apmācībām

Lai rēgistrētos apmācībām, aizpildi formu un mēs ar Tevi sazināsimies par pārējām detāļām.


Pieraksties mūsu jaunumiem

Gedvillo Consulting
E-pasts:

 .