Apmācības vada Latvijas labākie praktizējošie eksperti, ar pozitīvām atsauksmēm no klientiem un pierādāmiem strādājošiem darba rezultātiem. Visas apmācības satur praktiskus vingrinājumus, lai maksimāli produktīvi apgūtu konkrēto tēmu.

Apmācībām iespējams pieteikties gan individuāli, gan uz pasūtījuma konkrētai cilvēku grupai.

Vairāk informācijas par katru konkrēto tēmu var apskatīt zemāk, vai pieprasīt aizpildot pieteikuma formu.

Tuvākās apmācības

Kvalitatīva apmācību, darbnīcu izstrāde un vadīšana tiešsaistē - 01.04 - Tiešsaistē

Organizācijas ikdienas darba nodrošināšana tiešsaistē - 08.04 - Tiešsaistē

Apmācību un darbnīcu izstrāde un vadīšana tiešsaistē - 09.04 - Tiešsaistē

Kanban System Design (KSD) - 29-30.04 - Riga, Latvia

Certified Scrum Product Owner (CSPO) - 21-22.05 - Riga, Latvia

Kanban Management Professional (KMP) - 16-17.09 - Riga, Latvia


Gribi uzzināt vairāk? Nepieciešami citi datumi? Pieprasiet informāciju!

Ikdienas darba un apmācību darbnīcu organizēšana tiešsaistē

Šajos apstākļos arvien vairāk darba devēju pieņem apdomīgu lēmumu - ļaut komandai strādāt no mājām. Lai arī var šķist, ka šāda darba forma ir sarežģīta un mazāk efektīva, tomēr pasaulē jau ilgu laiku tādā veidojas darbojas tūkstošiem uzņēmumu un ir izstrādāti virkne risinājumu, lai tiešsaistes darbs, sapulces un darbnīcas noritētu gludi. Konsultācijām pieejami labākie eksperti no Lielbritānijas un Latvijas.

Rīki, tehnoloģijas, fasilitēšanas tehnikas, cilvēku iesaiste, grupu darbs u.c.

Projektu vadības psiholoģiskie aspekti    

Aspekti, kuriem ir jāizpildās veiksmīgā projektu vadībā. Cilvēka psiholoģijai un emocionālajai inteliģencei ir noteicoša loma projekta veiksmes nodrošināšanā.

ERP ieviešanas akadēmija

Soļi un metodika efektīvai, paredzamai un caurspīdīgai ERP programmatūras atlasei un ieviešanai Jūsu uzņēmumā - no idejas līdz strādājošam risinājumam.

Projektu vadība

Pamati projektu vadības disciplīnās atbilstoši PMI/PMP vai IPMA metodoloģijai. Paredz ieskatu gan tradicionālajā (ūdenskrituma) skatījumā, gan spējā (Agile) domāšanā. Iespējama PMP vai IPMA sertifikācija.

Kanban

Kanban metodikas pamati, izskaidrojot Kanban plūsmas ideoloģiju, Kanban dēli, WIP, plūsmas optimizāciju, metrikas, kā arī iespēju izveidot savu reālu Kanban dēli, ar kuru sākt darboties. Iespējama sertifikācija.

Lean

Izpratne par Lean, spēja saskatīt zudumus un tos novērst, identificēt vajadzības procesu optimizēšanai, ar iespēju dažām studentu problēmām atrast risinājumu un radīt idejas procesu uzlabošanai.

Scrum

Scrum ideoloģijas apskats, izskatot visas Scrum lomas, ceremonijas un artefaktus, kā arī Scrum domāšanas principus un veiksmes iemeslus. Iespējama sertifikācija.

Agile - spējā izstrāde

Ievads Agile (spējās izstrādes) domāšanā un metodēs, lai izprastu atšķirības no tradicionālās (ūdenskrituma) metodes un ieliktu pamatus Agile domāšanas veidā un pamatprincipos, kā arī ScrumKanbanLean un citās pieejās.

Procesu modelēšana un optimizēšana

Metodes procesu analīzei un vizualizācijai, procesu mērīšana un KPI noteikšana, procesu optimizācija un modelēšana, izmaiņu ieviešana dzīvē.

Prasmīga prasību analīze un apkopošana

Praktiskas metodes biznesa, funkcionālo un tehnisko prasību apkopošanā, strukturēšana, prioritāšu noteikšanā analītiķiem, risinājumu arhitektiem un produktu īpašniekiem.

Vairāk informācijas par katru konkrēto tēmu var apskatīt zemāk, vai pieprasīt aizpildot pieteikuma formu.
Pieraksties mūsu jaunumiem

Gedvillo Consulting
E-pasts:

 .